Please login or register. August 29, 2014, 09:13:27 PM

Author Topic: Guns N' Roses u Beogradu 23.9.2010. NOVI TERMIN  (Read 15081 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Marko0190

• Tongue Like A Razor
Re: Guns N' Roses u Beogradu 23.9.2010. NOVI TERMIN
« Reply #90 on: August 31, 2010, 10:23:58 PM »
Kada ih budes kontaktirao, pitaj i kako ide prodaja  ;).
Mene zanima koliko je uopste ulaznica pusteno u prodaju?

Pitao sam ih pre jedno mesec dana :D rekli su mi da prodaja ide odlicno, mada sumnjam da bi mi odgovorili drugacije cak i da je prodaja losa. Ako im budem poslao jos neki mail ljudi ce pomisliti da sam neki freak. :fpalm: :lol:

Pusten je pun kapacitet Arene, sto znaci 25000 mesta.

Sta znam, ljudi nemaju para, pogotovo sada kada je kriza...karte su zaiste skupe za nase uslove, a jos nema Slash-a, znas kako ljudi razmisljaju... Nadam se da ce biti barem 18000 ljudi.

tsunami

• Bedouin
  • **
« Reply #91 on: August 31, 2010, 10:29:46 PM »
http://www.arenabeograd.com/sr-ci/events/tickets/all
Ako je vjerovati ovim brojkama, bice nas i vise od 18000  :)

Marko0190

• Tongue Like A Razor
« Reply #92 on: August 31, 2010, 10:58:56 PM »
http://www.arenabeograd.com/sr-ci/events/tickets/all
Ako je vjerovati ovim brojkama, bice nas i vise od 18000  :)

Ja se nadam, ali bojim se da su to samo karte namenjene za online prodaju, sto znaci da tu nisu sve raspolozive karte. Karte su podeljene na vise lokacija, tako da je pitanje koja je trenutno cifra prodatih karata.

Maiden-i su bili jeftiniji od GnR-a, pa opet nisu prodali sve karte, a oni su cini mi se u ovom trenutku popularniji.

Ma samo da bude dobar koncert, ostalo je manje vazno. :)

laura2002

• A Stranger We Met
  • **
« Reply #93 on: September 01, 2010, 02:59:22 PM »

Zanimljivo, na ovoj karti pise ULAZ ZAPAD... Nadam se da nije vazno, mada ne bi bilo lose da kontaktiram Arenu.

Nego jel zna neko kako ide prodaja karata? Nadam se da ce Arena biti ispunjena.
Moja karta je ovakva!Jos pregovaram sa mojim sinom koji ima 8.5 godina (i veliki fan Gunsa),dali da ga povedem,jer se bojim da koncert nece poceti pre 24.00,jer ce svirati i pred grupa.Marko,posto pises da zelis da zauzmes mesto u prvom redu,ako pristanem da ga povedem,da li ces imati mesta za nas,da mali dobro vidi?

Marko0190

• Tongue Like A Razor
« Reply #94 on: September 01, 2010, 05:13:48 PM »
Moja karta je ovakva!Jos pregovaram sa mojim sinom koji ima 8.5 godina (i veliki fan Gunsa),dali da ga povedem,jer se bojim da koncert nece poceti pre 24.00,jer ce svirati i pred grupa.Marko,posto pises da zelis da zauzmes mesto u prvom redu,ako pristanem da ga povedem,da li ces imati mesta za nas,da mali dobro vidi?
Super! :)

Za prvi red je vazno doci dosta ranije, bukvalno medju prvima. Oni koji dodju medju prvima zauzimaju najbolja mesta. Tako da ja planiram da budem ispred Arene minimum sat vremena pre otvaranja kapija. Jos cemo se dogovoriti, ali najbolje bi bilo da se nadjemo ispred u dogovoreno vreme i svi udjemo zajedno.

Ja sam bio pre 4 godine u Budimpesti u 4.-5. redu, imao sam 16 godina i nije mi bilo bas sve jedno, pogotovo sto sam na nogama cekao koncert da pocne od 18h do 23:30h i plus koncert do negde pola 2 cini mi se. Bio sam iscrpljen i jedva sam izdrzao do kraja. Moj ti je savet, ako imas nekoga ko ide na tribine da mali ide sa njima. Bice guzva, guranje, verovatno i sutke u fan pitu i parteru... :)
« Last Edit: September 01, 2010, 05:15:30 PM by Marko0190 »

laura2002

• A Stranger We Met
  • **
« Reply #95 on: September 01, 2010, 08:14:07 PM »
Super! :)

Za prvi red je vazno doci dosta ranije, bukvalno medju prvima. Oni koji dodju medju prvima zauzimaju najbolja mesta. Tako da ja planiram da budem ispred Arene minimum sat vremena pre otvaranja kapija. Jos cemo se dogovoriti, ali najbolje bi bilo da se nadjemo ispred u dogovoreno vreme i svi udjemo zajedno.

Ja sam bio pre 4 godine u Budimpesti u 4.-5. redu, imao sam 16 godina i nije mi bilo bas sve jedno, pogotovo sto sam na nogama cekao koncert da pocne od 18h do 23:30h i plus koncert do negde pola 2 cini mi se. Bio sam iscrpljen i jedva sam izdrzao do kraja. Moj ti je savet, ako imas nekoga ko ide na tribine da mali ide sa njima. Bice guzva, guranje, verovatno i sutke u fan pitu i parteru... :)
1992. kada sam ja bila ispred bine sa bratom nije bilo toliko strasno,ali sto se tice cekanja i mi smo cekali od 18h do 22.20 i plus koncert 2.5 sata.Iz Subotice svi su fan pit,osim par njih koji su daleko.Nas sestoro najmimo mini bus,i stizemo oko 19h.Ostali koje znam idu vozom i ostaju do ujutro.Sto se mog srca tice ja bih ga povela jer je to dozivljaj,i nesto najlepse za mene.Sin i grupa koje najvise volis na jednom mestu.Ali,dogovoricemo se.

vezara

• Won't Be Told Anymore
« Reply #96 on: September 02, 2010, 12:51:06 AM »
1992. kada sam ja bila ispred bine sa bratom nije bilo toliko strasno,ali sto se tice cekanja i mi smo cekali od 18h do 22.20 i plus koncert 2.5 sata.Iz Subotice svi su fan pit,osim par njih koji su daleko.Nas sestoro najmimo mini bus,i stizemo oko 19h.Ostali koje znam idu vozom i ostaju do ujutro.Sto se mog srca tice ja bih ga povela jer je to dozivljaj,i nesto najlepse za mene.Sin i grupa koje najvise volis na jednom mestu.Ali,dogovoricemo se.
Nema potrebe da mali bude u prvim redovima u fan pitu. Gde god da stojis u fan pitu videces odlicno jer je bina maltene iznad tebe... Ja sam na maidenima bio poslednji u fan pitu, nije bilo nikoga u 2 metra radijusa a osecao sam se kao da bukvalno stojim ispred njih... u Fan pitu je obicno mnogo manja guzva jer je ogradjeno...
An now that you've been broken down
 Got your head out of the clouds
 You're back down on the ground
 And you don't talk so loud
 An you don't walk so proud
 Any more, and what for...

Marko0190

• Tongue Like A Razor
« Reply #97 on: September 04, 2010, 11:42:50 PM »

Nadam se da ce biti ovako ispunjena Arena! :D

Nego, lepo je okicena ovih dana! :banana

tsunami

• Bedouin
  • **
« Reply #98 on: September 06, 2010, 03:06:15 PM »
Ipak necu moci da dodjem u Beograd. Zbog posla. :'(
Ljudi, dobro se provedite...a znam da hocete ;)
Uh, place mi se

vezara

• Won't Be Told Anymore
« Reply #99 on: September 07, 2010, 10:36:00 AM »
Ipak necu moci da dodjem u Beograd. Zbog posla. :'(
Ljudi, dobro se provedite...a znam da hocete ;)
Uh, place mi se
A jel ides barem u Zagreb? Nemoj mi molim te reci da ih uopste neces videti?
An now that you've been broken down
 Got your head out of the clouds
 You're back down on the ground
 And you don't talk so loud
 An you don't walk so proud
 Any more, and what for...

sajgon

• Failure To Communicate
  • *
« Reply #100 on: September 08, 2010, 04:13:48 PM »
jel zna neko jel je ovo promocija novog albuma(kineske demokratije) ili turneja gde ce svirati hitove????
 :hmpf :hmpf :hmpf

Marko0190

• Tongue Like A Razor
« Reply #101 on: September 08, 2010, 04:53:29 PM »
jel zna neko jel je ovo promocija novog albuma(kineske demokratije) ili turneja gde ce svirati hitove????
 :hmpf :hmpf :hmpf

Ovo je Chinese Democracy turneja, tako da je promocija albuma. Ali, naravno da ce svirati stare hitove. Najverovatnije ce biti 5-6 pesama sa Chinese albuma, ostalo ce biti stari hitovi.

Predgrupe ce biti Night Shift i Danko Jones. Koncert se odrzava u okviru Jelen Live festivala.
« Last Edit: September 08, 2010, 04:55:16 PM by Marko0190 »

tsunami

• Bedouin
  • **
« Reply #102 on: September 11, 2010, 09:56:38 AM »
A jel ides barem u Zagreb? Nemoj mi molim te reci da ih uopste neces videti?
Naravno, idem u Zagreb. U stvari, u cetrvrtak sam slobodna a u petak radim tako da bih mogla stici i u BG ali bih se vratila nazad u Banjaluku tek oko 7 ujutru, pretpostavljam. Malo nezgodno

flatLINE®

• Fuckin' Innocent
  • *
  • I've gone sketchin' too many times...
« Reply #103 on: September 11, 2010, 01:35:30 PM »
Jel se neko raspitao mozda o tome da li sa ulaznicama na kojima pise "ULAZ . PARTER - FAN PIT" 'moze da se bira' ulaz? Kupih dve takve karte, a drugar je kupio jednu na kojoj pise "ULAZ ZAPAD. PARTER - FAN PIT", pa je sad pitanje da li ulazimo zajedno ili se vidimo kad se zavrsi cert. Zvao sam BG Arenu, niko se ne javlja, email im poslah juce i cekam odgovor. Ako neko zna vise o ovome, help out! :D

Marko0190

• Tongue Like A Razor
« Reply #104 on: September 11, 2010, 01:47:43 PM »
Jel se neko raspitao mozda o tome da li sa ulaznicama na kojima pise "ULAZ . PARTER - FAN PIT" 'moze da se bira' ulaz? Kupih dve takve karte, a drugar je kupio jednu na kojoj pise "ULAZ ZAPAD. PARTER - FAN PIT", pa je sad pitanje da li ulazimo zajedno ili se vidimo kad se zavrsi cert. Zvao sam BG Arenu, niko se ne javlja, email im poslah juce i cekam odgovor. Ako neko zna vise o ovome, help out! :D

I ja imam kartu na kojoj ne pise ulaz...Poslao sam poruku na tickets.rs odgovorili su mi:

ODG:Ulaz će biti kao za koncert grupe Rammstein...ulaz zapad,ograđenim putem preko partera do FAN pit zone. Molimo Vas da čitate sve komentare jer se pitanja ponavljaju. :disgust:

Ocigledno nisu shvatili pitanje. Kada ti odgovore iz Arene, javi i meni! :D